Szkoła

Wyniki XVII edycji konkursu "Ocalić od zapomnienia"

Organizatorzy XVII edycji konkursu „Ocalić od zapomnienia” ogłaszają wyniki konkursu:

 

I. KATEGORIA MULTIMEDIALNA

1 miejsce – Szymon Jaworski, kl. IV c, Szkoła Podstawowa nr 6 im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim

2 miejsce – Wiktor Pelc i Michał Zagajewski, kl. VI a, Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego w Zespole Szkół Publicznych w Międzyborowie

3 miejsce – Łukasz Kalbarczyk, kl. VII a, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

 

II. KATEGORIA LITERACKA

GIMNAZJUM

1 miejsce – Marcel Nowański, kl. III b, Gimnazjum nr 2 w Podkowie Leśnej

2 miejsce – Kacper Długosz, kl. III e, Gimnazjum nr 3 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

3 miejsce – Aleksandra Obrycka, kl. III a, Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 2 w Brwinowie

3 miejsce – Natalia Bartczak, kl. II a, Milanowskie Towarzystwo Edukacyjne

Wyróżnienie 1 – Kornelia Roszkowska, kl. II c gimnazjum w Szkole Podstawowej im. W. Puchalskiego w Otrębusach

Wyróżnienie 2 – Oliwia Jagodzińska, kl. III b gimnazjum w Szkole Podstawowej im. W. Puchalskiego w Otrębusach.

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

1 miejsce – Amelia Szymańska, kl. 6c, Szkoła Podstawowa im. Józefa Jagielskiego w Międzyborowie

2 miejsce – Jagoda Pawłowska, kl. 7 b, Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Warszawy w Podkowie Leśnej

3 miejsce – Agata Pałasz, kl. 6 b, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Książenicach

3 miejsce – Gabriela Grabowska, Szkoła Podstawowa nr 5 im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

Wyróżnienie 1 – Mateusz Janiszewski, kl. IV c, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, Szkoła Podstawowa nr 2

Wyróżnienie 2 – Zofia Stankowska, kl. 6, Szkoła Podstawowa im. Fryderyka Chopina w Księżenicach

Wyróżnienie 3 – Tymon Jakubowski, kl. IV c, Zespół Szkół Ogólnokształcących w Brwinowie, Szkoła Podstawowa nr 2

 

III. KATEGORIA PLASTYCZNA

SZKOŁA PODSTAWOWA

MALARSTWO

1 miejsce – Michał Policht, kl. 5, Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Żółwinie

2 miejsce – Lena Frątczak, kl. 4 c, Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim

3 miejsce – Karolina Wojtasik, kl. 6, Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Żółwinie

RYSUNEK

1 miejsce – Zofia Borkowska, kl. 4 a, ZSO w Brwinowie, Szkoła Podstawowa nr 2

2 miejsce – Nikola Beliniak, kl. 5 c, Szkoła Podstawowa nr 6 z Oddziałem Integracyjnym im. Szarych Szeregów w Grodzisku Mazowieckim

3 miejsce – Marta Tafelska, Szkoła Podstawowa nr 6 w Grodzisku Mazowieckim

Wyróżnienie – Julia Twarowska, kl. 4 l, Nowa Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku

 

GIMNAZJUM

MALARSTWO

1 miejsce – Julia Pawłowska, kl. 3 a, Szkoła Podstawowa nr 5, im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

2 miejsce – Magdalena Mińkowska, kl. 3 d,  Szkoła Podstawowa nr 5, im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

3 miejsce – Marysia Grzywacz, kl. 7 c, Szkoła Podstawowa nr 5, im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

Wyróżnienie – Natalia Szymańska, kl. 3 a, Szkoła Podstawowa nr 5, im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

 

RYSUNEK

1 miejsce – Karina Ślesińska, kl. 3 c, Szkoła Podstawowa nr 5, im. Leonida Teligi w Grodzisku Mazowieckim

2 miejsce – Anna Policht, kl. 3, Szkoła Podstawowa im. 11 Listopada w Żółwinie

3 miejsce – Maja Karnowska, kl. 2, Szkoła Podstawowa nr 1, im. Ks. Piotra Skargi w Milanówku

Wyróżnienie – Maja Szybińska, kl. 3 b, Gimnazjum Św. Hieronima w Podkowie Leśnej

Copyright © 2012 Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku