Szkoła

Kadra

Dyrektor – Agnieszka Kamińska

Wicedyrektor – Krzysztof Nasternak

Sekretariat – Ela Kurowska

 

Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia wyrównawcze – Agnieszka Godlewska, Anna Jeżak , Ewa Łączyńska, Iza Stańdo - Mizerska, Wioletta Przeździecka 

Język polski, Profil Językowo-Dziennikarski, zajęcia wyrównawcze  - Dorota Łempicka

Język angielski, zajęcia wyrównawcze – Dorota Chimicz, Monika Karaszewska, Barbara Tymowska

Język angielski Native Speaker, Profil Językowo-Dziennikarski – Ellen Toren

Język hiszpański, Historia, Historia i społeczeństwo, Biblioteka – Elwira Studzińska

Matematyka, zajęcia wyrównawcze - Dorota Ślusarczyk

Przyroda, Profil Geograficzno-Biologiczny  - Sylwia Moczadłowska, Lidia Wacławek

Biologia - Lidia Wacławek

Geografia - Sylwia Moczadłowska

Chemia, Profil Chemiczno-Fizyczny - Justyna Okowiak-Chinalska

Fizyka, Profil Chemiczno-Fizyczny - Ryszard Modzelewski

Informatyka, Zajęcia komputerowe – Krzysztof Nasternak

Muzyka – Agnieszka Kosowska

Plastyka, Technika, Zajęcia techniczne – Adrianna Sęk

Wychowanie fizyczne, Profil Sportowy, Basen – Radosław Kosz, Malwina Kruczyńska

Religia – Agnieszka Rudnik, Wiktor Fabjanowski

 

Wychowawcy świetlicy – Justyna Lewandowska, Paulina Białecka, Anna Czerniawska, Barbara Tymowska, Dorota Ślusarczyk, Monika Karaszewska, Radosław Kosz, Ewa Łączyńska, Malwina Kruczyńska

Bibliotekarz, Opiekun Samorządu Uczniowskiego – Elwira Studzińska

Logopeda – Magdalena Zielińska

Terapeuta pedagogiczny – Anna Jeżak

Psycholog szkolny – Jola Skopek

 

Pracownicy administracji – Ula Figacz, Maria Smolińska (Pani Danusia), Teresa Damska, Jolanta Skrzyńska

 

Zajęcia dodatkowe

Basen - Radosław Kosz, Malwina Kruczyńska, trenerzy OSIR

Ceramika - Irena Kowalczyk

Język chiński - Joanna Grzybek

Drama Kids - Barbara Tymowska

Indywidualna nauka gry na instrumencie - Szkoła Muzyczna "Carmen"

Judo - Malwina Kruczyńska

Młody Odkrywca - Katarzyna Organa

Origami - Agnieszka Godlewska

Robotyka - Katarzyna Piotrkowska

Szachy - Adam Nojszewski

Taniec - Klara Dybowska

Taniec z flagami - Agnieszka Kosowska

Zajęcia dziennikarskie - Dorota Łempicka

Zajęcia kulinarne - Paulina Białecka

Zajęcia komputerowe - Krzysztof Nasternak

Zajęcia matematyczne kl. 4-6 - Dorota Ślusarczyk

Zajęcia matematyczne kl. 2-3 - Iza Mizerska-Stańdo

Zajecia plastyczne - Adrianna Sęk

Zajęcia sportowe - Radosław Kosz

Zajęcia teatralne - Joanna Citlak

Zajęcia wokalne - Agnieszka Kosowska

Copyright © 2012 Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku