Szkoła

Kadra

Dyrektor – Agnieszka Kamińska

Wicedyrektor – Krzysztof Nasternak

Sekretariat – Elżbieta Kurowska, Kinga Rumowska, 

 

 

Nauczyciele:

Edukacja wczesnoszkolna, zajęcia komputerowe, zajęcia wyrównawcze – Justyna Chała, Agnieszka Godlewska, Anna Jeżak , Ewa Łączyńska, Izabela Stańdo - Mizerska, Wioletta Przeździecka 

Język polski, zajęcia wyrównawcze  - Dorota Montwiłło, Paulina Mazur 

Historia, profil historyczny, wiedza o społeczeństwie – Anna Sobowiec, Katarzyna Wójcik

Religia – Magdalena Paśkowska, ksiądz Jarosław Kopeć

Matematyka, zajęcia wyrównawcze – Marzena Wąsiewicz, Julia Drozd

Przyroda, biologia, profil biologiczny – Anna Kłonowska-Catalbas

Geografia – Bernadetta Wróblewska

Fizyka, profil fizyczny – Marta Ściechowska

Chemia, profil Chemiczny – Anna Tarnowska

 

Informatyka, edukacja informatyczna, dodatkowe zajęcia komputerowe – Krzysztof Nasternak

 

Język angielski, zajęcia wyrównawcze – Izabela Fit, Izabela Biela, Magdalena Ciechomska, Katarzyna Wójcik

Język hiszpański – Oscar Fernando Gil Ochoa, Elwira Studzińska

Muzyka, edukacja muzyczna – Agnieszka Kosowska

Plastyka, technika – Mila Wdowiak-Żerańska

Wychowanie fizyczne – Radosław Kosz, Malwina Kruczyńska

 

Nauczyciele współorganizujący zajęcia – Kinga Rumowska, Mila Wdowiak-Żerańska

Wychowawcy świetlicy – Justyna Lewandowska, Kinga Rumowska, Paulina Mazur, Malwina Kruczyńska, Maria Smolińska

Bibliotekarz – Paulina Mazur

Logopedia – firma Voxmed

Terapeuta pedagogiczny – Anna Jeżak, Małgorzata Paczkowska

Psycholog szkolny – Patrycja Kochan

Pedagog szkolny – Sylwia Anderson-Hanney

 

Zajęcia dodatkowe (podczas tymczasowej sytuacji epidemicznej część zajęć nie odbywa się):

Ceramika - Irena Kowalczyk

Palastyka po angielsku - Izabela Fit

Jęz. hiszpański dla kl. 1-3 - Elwira Studzińska

Judo - Malwina Kruczyńska

Korektywa  - Patryk Wróblewski

Kultura krajów hiszpańskojęzycznych – Oscar Fernando Gil Ochoa

Młody Odkrywca - Katarzyna Organa

Nauka pływania, zajęcia sportowe - Radosław Kosz, trenerzy OSIR

Origami - Agnieszka Godlewska

Robotyka - Katarzyna Cieślak

Szachy - Adam Nojszewski

Taniec - Klara Dybowska

Taniec z flagami - Agnieszka Kosowska

Zajęcia historyczne - Anna Sobowiec

Zajęcia komputerowe - Krzysztof Nasternak

Zajęcia matematyczne - Julia Drozd

Zajecia plastyczne - Mila Wdowiak-Żerańska

Zajęcia przyrodnicze  - Bernadetta Wróblewska

Zajęcia sportowe - Radosław Kosz

Zajęcia teatralne - Mila Wdowiak-Żerańska

Zajęcia w Klubie Grafit - trenerzy Klubu

Zajęcia wokalne, szkolny zespół muzyczny - Agnieszka Kosowska

Copyright © 2012 Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku