Dla Rodzica i Ucznia

Zajęcia pozalekcyjne dla klas I-III 2016/2017


PONIEDZIAŁEK:

l. p.

godziny

zajęcia

prowadzący

sala

1.

14.15 – 15.00

 

zaj. wyr. kl. I E

zaj. wyr. kl. II A

zaj. wyr. kl. II W

zaj. wyr. kl. III A

zaj. sportowe

judo kl. I

zaj. komputer. poz. I kl. I-II

 

 

E. Łączyńska

A. Godlewska

W. Przeździecka

A. Jeżak

R. Kosz

M. Kruczyńska

K. Nasternak

 

 

I E

II A

II W

III A

boisko / s. gim.

s. judo

p. komputerowa

 

2.

15.10 – 15.55

 

akademia wyobraźni

judo kl. II

zaj. wyr. j. ang. kl. II A

native speaker kl. III

 

 

L. Wdowiak-Żerańska

M. Kruczyńska

A. Łaszczych

E. Toreno

 

 

s. plastyczna

s. judo

II A

sala muzyczna

 

 

 

 

 

WTOREK:

l. p.

godziny

zajęcia

prowadzący

sala

1.

14.15 – 15.00

 

zaj. wyr. j. ang. kl. I E

zaj. wyr. kl. II A

ceramika

balet

robotyka

 

 

M. Karaszewska

A. Godlewska

I. Kowalczyk

K. Dybowska

P. Piotrowski

 

 

I E

II A

s. plastyczna

s. gimnastyczna

s. językowa

 

2.

15.10 – 15.55

 

zajęcia wokalno-instrumentalne

judo kl. III-V

ceramika

robotyka

 

 

A. Kosowska

M. Kruczyńska

I. Kowalczyk

P. Piotrowski

 

 

s. muzyczna

s. judo

s. plastyczna

s. językowa

 

 

 

 

 

ŚRODA:

l. p.

godziny

zajęcia

prowadzący

sala

1.

12.20 – 13.05

zaj. wyr. kl. III A

A. Jeżak

gabinet terapii pedagogicznej

2.

14.15 – 15.00

 

zaj. wyr. j. ang. kl. III A

zaj. wyr. kl. II W

szachy

zaj. komputer. poz. II kl. II-III

judo kl. I

 

 

M. Karaszewska

W. Przeździecka

A. Nojszewski

K. Nasternak

M. Kruczyńska

 

 

III A

II W

I E

p. komputerowa

s. judo

 

3.

15.05 – 15.55

 

judo kl. II

zaj. teatralne

 

 

M. Kruczyńska

J. Citlak

 

 

s. judo

s. muzyczna

 

 

16.05 – 16.50

judo kl. III-V

M. Kruczyńska

s. judo

 

 

 

 

CZWARTEK:

l. p.

godziny

zajęcia

prowadzący

sala

1.

14.15–15.00

 

zaj. wyr. kl. I E

zaj. wyr. j. ang. kl. II W

native speaker kl. I-II

 

 

E. Łączyńska

M. Mikulska-Rekita

E. Toreno

 

 

I E

II W

s. muzyczna

 

basen kl. III

instruktorzy:
M. Kruczyńska,
R. Kosz

 
 

 

 

 

PIĄTEK:

l. p.

godziny

zajęcia

prowadzący

sala

1.

13.25 – 15.55

basen kl. I–II;

instruktor/opiekun:
J. Celewska,
R. Kosz

 

2.

14.15 – 15.00

zaj. wyr. kl. III A

A. Jeżak

III A

Copyright © 2012 Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku