Dla Rodzica i Ucznia

1,5% dla Szkoły i Przedszkola

Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszej Szkoły i Przedszkola

Działająca od kilku lat powołana przy szkole Milanowska Fundacja na rzecz Edukacji i Sportu uzyskała w roku 2017 status organizacji pożytku publicznego (OPP). Oznacza to, iż od roku 2018 możemy uzyskiwać bezpośrednio środki z 1% od podatku PIT. W 2023 zmiana dotyczy przekazania 1,5% podatku dochodowego za rok 2022.

Do tej pory zbierane przez Fundację środki były przeznaczane na inwestycje szkolne w tym współfinansowano budowę boiska i zakupy sprzętu komputerowego, remont sali gimnastycznej i zakup sprzetu sportowego oraz modernizacje szatni uczniowskich.

Fundacja uczestniczy w realizacji wielu projektów realizowanych z naszym miastem. Jesteśmy bardzo dumni z uczestnictwa w projekcie budowy gry planszowej i przestrzennej Uroki Milanówka. Uroki Milanówka. Co roku w ramach działań Fundacji organizujemy w szkole Zimowe Mistrzostwa Judo dla uczniów i przedszkolaków naszej szkoły.

W okresie pandemii Fundacja wspierała Rodziny z naszych placówek, których sytuacja finansowa okresowo stała się trudna.

Z uwagi, ze nasza szkoła i przedszkole się rozrastają, mamy coraz więcej dzieci, tym roku pragniemy sfinansować budowę nowych przestrzeni dla dzieci i młodzieży, tzw. chillout room. 

Uprzejmie informujemy o możliwości przekazywania 1,5 % w ramach rozliczeń podatkowych  na rzecz Milanowskiej Fundacji na rzecz Edukacji i Sportu.

Przekazując 1,5% na rzecz Fundacji wspierasz naszą Szkołę i Przedszkole.

 

                                                                                                 Prezes Fundacji Marcin Kamiński

 

E – PIT - www.e-pity.pl Milanowska Fundacja na rzecz Edukacji i Sportu

 

Jak przekazać 1,5% na Organizację Porzytku Publicznego (OPP)

 

 KRS Fundacji - 0000524670

 

Jak przekazać 1,5% - na przykładzie PIT 37

Pozycja 147 - wpisujemy numer 0000524670  (to nr. KRS Fundacji)

Pozycja 148 - wpisujemy wysokość w PLN stanowiącej 1,5% kwoty z pozycji 137

Pozycja 149 - wpisujemy Milanówek

Pozycja 150 - zaznaczamy Wyrażam zgodę jeśli Państwo mają takie życzenie, pozycja 150 jest dowolna                                                                                                                                                                                              

 

Copyright © 2012 Prywatna Szkoła Podstawowa w Milanówku