Dla Rodzica i Ucznia

1% dla Szkoły i Przedszkola

Drodzy Rodzice i Przyjaciele naszej Szkoły i Przedszkola

Działająca od czterech lat powołana przy szkole Milanowska Fundacja na rzecz Edukacji i Sportu uzyskała w roku 2017 status organizacji pożytku publicznego (OPP). Oznacza to, iż od roku 2018 możemy uzyskiwać bezpośrednio środki z 1% od podatku PIT.

Do tej pory zbierane przez Fundację środki były przeznaczane na inwestycje szkolne w tym współfinansowano budowę boiska i zakupy sprzętu komputerowego.

Fundacja uczestniczy w realizacji wielu projektów realizowanych z naszym miastem. Jesteśmy bardzo dumni z uczestnictwa w projekcie budowy gry planszowej i przestrzennej Uroki Milanówka. Uroki Milanówka

W tym roku pragniemy sfinansować remont sali gimnastycznej oraz zakupy sprzętu rekreacyjnego na terenie szkoły.

Uprzejmie informujemy o możliwości przekazywania 1 % w ramach rozliczeń podatkowych za rok 2017 na rzecz Milanowskiej Fundacji na rzecz Edukacji i Sportu.

Przekazując 1% na rzecz Fundacji wspierasz naszą Szkołę i Przedszkole.

E – PIT - www.e-pity.pl Milanowska Fundacja na rzecz Edukacji i Sportu

Jak przekazać 1% - na przykładzie PIT 37

Pozycja 137 - wpisujemy numer 0000524670

Pozycja 138 - wpisujemy wysokość w PLN stanowiącej 1% kwoty z pozycji 126