Wrzesień i październik w bibliotece szkolnej

W bibliotece szkolnej nie ma mowy o żadnej nudzie! Dużo czytamy, uczymy się i wykonujemy wiele ciekawych prac.

We wrześniu wyjaśnialiśmy sobie, czym jest komiks, jakie elementy powinien zawierać i jak jest zbudowany. Następnie w grupach wykonaliśmy komiksy. Część z nich powiesiliśmy na korytarzu – na naszej bibliotecznej tablicy.

W październiku tworzyliśmy własne książki: byliśmy autorami, ilustratorami i wydawcami. Wspólnie stworzyliśmy wystawę naszych prac. Teraz każdy może przeczytać napisane przez nas książki. Wystawa znajduje się na tablicy, na przeciwko biblioteki.

W listopadzie czekają na nas w bibliotece kolejne wyzwania, o których będziemy na bieżąco informować. Już powoli zabieramy się do pracy!