Sukcesy naszych uczniów z matematyki

Znamy już wyniki tegorocznego międzynarodowego konkursu Kangur Matematyczny. Dumni jesteśmy, że w szeregach najlepszych znalazła się nasza uczennica klasy IV Natalia Pettyn. Natalia jest laureatem konkursu, co oznacza, że jest w grupie 131 najlepszych uczniów spośród 69 tys. biorących udział w konkursie w kategorii klas IV. Uczennica w najbliższy poniedziałek odbierze dyplom i nagrodę dla laureatów na Politechnice Warszawskiej w najbliższy poniedziałek.

Jednocześnie chcemy pogratulować także innym uczniom - Bruno Staniszewski z kl. 5 oraz Adam Flak z kl. 7 zostali wyróżnieni w konkursie Kangur Matematyczny. Bruno znalazł się w gronie 750 najlepszych spośród 45 tys. uczniów klas V, natomiast Adam mieści się wśród 2775 najlepszych spośród 35 tys. uczniów kl. VII biorących udział w konkursie.

Gratulujemy wszystkim naszym uczestnikom i życzymy sukcesów w kolejnych edycjach konkursu!