Przedwyborcza atmosfera w szkole, wyniki wyborów do SU

Od kilku dni na korytarzach przybywa plakatów przedwyborczych. Uczniowie wkładają dużo starań aby zwrócić uwagę wyborców. Niektórzy decydują się na formę ulotki, inni wykorzystują umiejętności edytorskie, charakter plakatów dorównuje tym które widujemy  na ulicach. Jednak najciekawsze,  najbardziej przekonujące są obietnice. Prezentowane podczas spotkania całej szkoły wzbudzały uznanie szkolnych wyborców.  Najbardziej podobał się pomysł dnia z telefonami w szkole, dnia elektroniki (pracownia komputerowa dostępna dla wszystkich) czy dnia kiedy jemy tylko słodycze :)  Spodobał się pomysł zamiany ról między  nauczycielami i dziećmi oraz pomysł na dzień kiedy wszystkie złe oceny zamieniamy na dobre :)  Nocowanie w szkole, dzień piżamy i wiele innych dopełniły obrazu szczęśliwych dzieci. Teraz wszystko w rękach wyborców! Wczoraj młodsi już zagłosowali, dziś rano do wyborów przystąpili starsi. Niebawem poznamy Przewodniczącego Samorządu Szkolnego i cały zespół SU.

Wiadomość z ostatniej chwili:

Znamy już wyniki wyborów Samorządu Uczniowskiego, oraz cały skład zarządu SU. Osoby z największą ilością głosów, zdobytych podczas głosowania to:
Marysia k.l VI A - przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego
Konrad kl. VI A
Nina kl. IV D
Zuzia kl. VI A
oraz przewodniczący klas:
kl. I A Tosia
kl. I W Antosia
kl. II A Ola
kl. II Iz Zosia
kl. III E Nina