17.06.2020

"Ocalić od zapomnienia" w dobie pandemii

"Ocalić od zapomnienia"

Tegoroczny powiatowy konkurs plastyczno-literacko-multimedialny "Ocalić od zapomnienia" odbył się w wyjątkowych warunkach. Termin składania prac został przedłużony do końca maja, ale epidemia sprawiła, że w tym roku spłynęło niewiele prac. Pomimo mniejszej ilości chętnych do wzięcia udziału w konkursie, w każdej kategorii prace napłynęły. Nagrodzeni to uczniowie szkół w Międzyborowie, Piastowie, Grodzisku Mazowieckim i Pruszkowie. Prace plastyczne otrzymały wyróżnienia, w kategorii multimedialnej zwyciężył film uczennic klasy 8 z  Międzyborowa,  w kategorii literackiej najlepsze okazało się opowiadanie ucznia 8 klasy z Piastowa. Wszystkim nagrodzonym gratulujemy oraz zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie już za rok.