08.03.2018

Nocowanie klas 1-3 w szkole

W nocy z piątku na sobotę 23 na 24 lutego 2018 odbyło się kolejne nocowanie w naszej szkole. Spali uczniowie z klas: IA, I I, II E, III A, III W, pod opieką p. Izy Stańdo-Mizerskiej, p. Anny Jeżak, p. Ewy Łączyńskiej, p. Agnieszki Godlewskiej, p. Wioletty Przeździeckiej oraz p. Anny Kozłowskiej.

Dzieci z klas I-II wieczór rozpoczęły zabawą na świetlicy – był nie tylko układ taneczny, ale także chusta animacyjna oraz świecące w ciemności bransoletki. Około godziny 20 po szkole zaczął unosić się zapach pizzy, co spowodowało, iż wszystkie dzieci spotkały się na szkolnym korytarzu, gdzie były przygotowane stoliki oraz krzesła i rozpoczęliśmy wspólną kolację.

Po sycącym posiłku dzieci z klasy III rozpoczęły ekscytujący wieczór filmowy, natomiast młodsi wyruszyli na poszukiwanie skarbu ukrytego w budynku szkoły. Dzieci spały w swoich klasach wraz z nauczycielem, na wcześniej przygotowanych materacach. Po takiej nocy każdy uczeń został nagrodzony medalem.