11.03.2020

Komunikat Dyrektora w związku z epidemią koronawirusa

Szanowni Państwo,

w związku z dzisiejszym komunikatem Prezesa Rady Ministrów Mateusza Morawieckiego od jutra szkoła zawiesza swoją działalność edukacyjną. Zgodnie z decyzją premiera jutro i w piątek zapewniamy opiekę w świetlicy szkolnej w godzinach 7.00 - 18.00 dla dzieci, których Rodzice mogą mieć problem ze zorganizowaniem opieki na te dniOd poniedziałku 16.03 do środy, 25.03 szkoła jest całkowicie zamknięta. O wszelkich zmianach w tym temacie będę informować mailowo.

Dzisiaj uczniowie dostali informacje, że mają wziąć do domu podręczniki i zeszyty lekcyjne. Będziemy Państwa informować w jaki sposób będziemy realizować materiał z uczniami. Jesteśmy przygotowani na takie rozwiązanie jak zdalne prowadzenie lekcji lub prowadzenie zajęć w dodatkowych terminach w przyszłości.

Ci z Państwa, którzy chcą skorzystać z opieki świetlicy szkolnej, proszę o mailową informację do sekretariatu. Proszę o podanie w jakich godzinach dziecko będzie pod naszą opieką. Pozwoli nam to przygotować grafik dyżurów nauczycieli.

W dniach 16 - 25.03 sekretariat będzie nieczynny. W godzinach 9.00 - 12.00 można dzwonić na nr. 22 724 97 93.

Agnieszka Kamińska